Lesio
Nowy
- Rejestracja
- Lut 10, 2007
- Postów
- 1,905
- Wiek
- 42
- Lokalizacja
- Radom
- Auto
- Subaru Forester XT, Mini Countryman CS
Za parę dni stanę się szczęśliwym posiadaczem (w sumie to się okaże jak bardzo) Nokii N95. Telefon niby posiada nawigacje. Żeby z niej skorzystać trzeba aparat jakoś i gdzieś umocować. Pomyslałem o Nanomacie ale w kabinie 146 jakoś nie ma na nią miejsca żeby telefon był na widoku. Może moglibyście mi polecić jakiś konkretny model uchwytu przylepianego do szyby. Chodzi mi o produkt który nie rozpadnie się przy próbie ustawienia go a przyssawka nie popęka od słońca po tygodniu. Z góry dzięki za rady.