[155] Tłumiki z allegro.

  • Autor wątku Autor wątku lysy76
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
L

lysy76

Guest
Jak w temacie ktoś to użytkuje te komplety od kata do konca z allegro za 200 zł w swoich 155. Jak to sie spisuje? Jak z wytrzymałością itp?
 
Ja użytkuję polmostrów za 200 i są ok. W puncie też taki mam i smiga już 3 rok.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
no daleko mu od ok ale cena robi swoje:/ jest różnica w stosunku do fabrycznego
 
Ja też mam polmostrów. Jak zakładałem to myślałem że długo nie wytrzyma, ale bedzie już 1,5 roku i wszystko jest ok.
 
Też używam i złego słowa nie powiem. Jedynie co mogę dodać to to, że sprzedawca z allegro pitolił głupoty, że rękę da se uciąć, że wersja do 2.0 8V (a tylko takie są w ofercie) bez przerabiania pasuje do 2.0 16V. Niestety są to mega brednie i tłumik taki należy rozciąć co najmniej w 2 miejscach i sztukować rury.
 
Zakładałeś do V6? Pasuje bez większych przeróbek czy jednak trzeba kombinować?
 
Łukasz zmieniał wydech w V6. Polski układ wydechowy. Też taki zakładałem. Jest cichy i dość wytrzymały.
 
U mnie, na pełnym przelocie, polmo wytrzymał 6 miesięcy i się rozpadł. Poza tym czasami pojawia się meczące brzęczenie i potrafią wpaść w rezonans.
 
Ostatnia edycja:
Ja ten tłumik kupiłem 3lata temu j jeżdżę codziennie około 100- 150 km i dalej jest cały. Jedynie końcówka może leciutko przyrdzewiała. Koszt na allegro 198 zł razem z wysyłką już Jego jedyna wada to to, że nie był dzielony i musiałem się pomęczyć zanim przełożyłem nad linką od ręcznego, ale nie było problemów. Ma jeden zaczep mniej niż fabryczny, bo gumy do zawieszenia miałem komplet i mi jedna została jak pamiętam, ale nie pamiętam która. Pozdrawiam
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Szperam po forum w temacie wydechu 155 (bo w aucie coraz głośniej ...) i mam pytanie :
w eperze nr tłumika (zestawu) do 155 1,8 TS 16V to 60625535 (wspolny dla 1,8 16V i 2,0 16V) - co radzicie wsadzić zamiast niego ? przejrzałem katalogi bosala, asmeta i polmostrow i wychodzi mi ze najbardziej podobny (kształt-układ-średnice) jest układ bosal 292-191/asmet 29.001/ polmostrow 16.82 od Alfy 146 - czy to prawda ?
 
kolego ja też mam tego polmostra i nie moge narzekac... cena calkiem dobra jak na ta jakosc bo okolo 200 zł a oryginał prawie 600... raczej bym sie nie zastanawiał tutaj można zaoszczedzic
 
kolego ja też mam tego polmostra i nie moge narzekac... cena calkiem dobra jak na ta jakosc bo okolo 200 zł a oryginał prawie 600... raczej bym sie nie zastanawiał tutaj można zaoszczedzic

Za 600 to może trochę lepsza podróba, o oryginał strach się zapytać... :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra