L
lysy76
Guest
Jak w temacie ktoś to użytkuje te komplety od kata do konca z allegro za 200 zł w swoich 155. Jak to sie spisuje? Jak z wytrzymałością itp?
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
ja uzytkuje z polmoostrow za 200 i sa ok w puncie tez taki mam i smuga juz 3 rok
Zakładałeś do V6? Pasuje bez większych przeróbek czy jednak trzeba kombinować?
u mnie, na pełnym przelocie,
Bez kata i na 3 calach do końcaTzn. bez kata?
kolego ja też mam tego polmostra i nie moge narzekac... cena calkiem dobra jak na ta jakosc bo okolo 200 zł a oryginał prawie 600... raczej bym sie nie zastanawiał tutaj można zaoszczedzic