bikermarek
Nowy
- Rejestracja
- Mar 21, 2007
- Postów
- 708
- Wiek
- 58
- Lokalizacja
- Kampinos
- Auto
- Alfa Romeo 155 2,0 Twin Spark 16V 1995
Trochę nie na temat - choć nie do końca: proponuję przenieść ten wątek do działu "Forum ogólne o Alfa Romeo" ponieważ jest czytany przez wszystkich. Tak samo odpowiedzi w temacie są udzielane nie tylko przez posiadaczy 156.