Temat rzeka, jaki olej lejecie/polecacie??

Jaki olej byś wybrał/wybrała?

  • Motul

    Głosów: 49 21.9%
  • Vavoline

    Głosów: 39 17.4%
  • Castrol

    Głosów: 7 3.1%
  • PENRITE

    Głosów: 12 5.4%
  • MILLERS OILS

    Głosów: 34 15.2%
  • Selenia

    Głosów: 14 6.3%
  • Yacco Lube

    Głosów: 1 0.4%
  • Texaco

    Głosów: 1 0.4%
  • Total

    Głosów: 3 1.3%
  • Mobil

    Głosów: 4 1.8%
  • RAVENOL

    Głosów: 14 6.3%
  • Shell

    Głosów: 16 7.1%
  • Fuchs

    Głosów: 4 1.8%
  • Midland

    Głosów: 0 0.0%
  • Eurol

    Głosów: 9 4.0%
  • Liqui Moly

    Głosów: 17 7.6%

  • Łącznie głosujących
    224
ok czyli to sprawdzony sprzedawca, rozumiem ze nie miales zadnych problemow i podejrzen czy olej oryginalny?

czekam na dalsze sugestie, na pewno przyda sie takze innym lista sprawdzonych sprzedawcow!
 
tak.. ale co tak naprawde ta jest to i tak nigdy nie bedziesz wiedzial:)
Bo musialbys zbadac sklad. A jak chca oszukac to zawsze oszukaja.
Sprzedadza olej troszke gorszy o podobnych parametrach i napewno sie nie kapniesz
 
no wlasnie dlatego pytam bo chcialbym tego uniknac, choc to pewnie coraz mniej realne w naszym pieknym kraju.
 
nikt Ci na to nie odpowie, chyba ze ma w domu bazowy (peirwowzor)olej z pewnego pochodzenia + małe laboratorium.

Tak naprawde moga dac ci elfa w bance motula. I jak z samochodem nic nie bedzie sie dziac to swierdzisz ze olej ok.

I nie ma mozliwosci tego sprawdzic niestety nam zwyklym zjadaczom chleba
 
tak wiem rozumiem cie, dlatego chcialem aby polecano tu sprzedawcow ktorzy nie mieli wpadek i o ktorych mozna domniemywac ze ryzyko kupna trefnego oleju jest u nich malo prawdopodobne;)
 
Wróżyła baba na trzech.

Ryzyko trafnego towaru bedzie subiektywne, rzeczy przypadkowe (np. samochod zadznie chodzic inaczej po 4 miechach) moga zostac interpretowane przez kupujacych jako olej kiepskiej jakosci (podrobka ..blee). Moze sie okazac ze to nie byla wina oleju, tylko subiektywna ocena uzytkonika

Natomiast jesli juz 4 urzytkownikom cos sie zacznie dziac to wtedy przypuszczenia moga okazac sie prawdziwe. Ale jesli olej producenta x zamienimy na y i sprzedamy po wyzszej cenie to nikt sie o tym nie dowie jesli nie bedzie on negatywnie wplywal na prace silnika.

Sprawa jest ciezka ... i nie ma łatwego sposobu aby ją rozwiazać.
Mozna postraszyc sprzedajacego i powiedziec mu ze olej pojdzie do analizy i poprosic o potwierdzenie na piseme jego źrodla

Po reakcji mozna zobaczyc czy cos jest krecone czy nie..
 
Ostatnia edycja:
Lepiej zapłacić te parę złoty więcej i kupić w renomowanym sklepie niż ryzykować zakup z allegro i potem mieć problemy! Pewna miara ryzyka i tak jest,ale chyba zdecydowanie mniejsza!?
 
fajny silniczek, ja kupie z sklepu jak cos sie stanie to dam do analizy:)
 
chcialem aby polecano tu sprzedawcow ktorzy nie mieli wpadek i o ktorych mozna domniemywac ze ryzyko kupna trefnego oleju jest u nich malo prawdopodobne;)

http://motul.krakow.pl/

Maciek ogłaszał się już dość dawno temu na alfaclub.pl . Sam brałem ostatnio u nich olej. Nikt nigdy się nie skarżył, ja też złego słowa nie powiem :)
 
http://motul.krakow.pl/

Maciek ogłaszał się już dość dawno temu na alfaclub.pl . Sam brałem ostatnio u nich olej. Nikt nigdy się nie skarżył, ja też złego słowa nie powiem :)


wlasnie o cos takiego mi chodzilo, dzieki
P.S. Parametry twojego klekotka powalaja i robia wrazenie;)
gratuluje, a tez smigasz na motulu?
 
mobile 0W40 long life spelnia najwyzsza norme(FIAT 9.55535-S1) fiata? ale ja chyab wybiore shella Ultra 5w40 patrzac na jego parametry
 
To chyba nie jest najlepszy pomysł bo żaden motul nie spełnia ACEA C2 i normy FIAT 9.55535-S1, a taki olej powinieneś mieć w swoim silniku



ACEA C2??? z tego co widze to motul 5w-30 x-clean spelnia ta norme a taki ma wlasnie nalany kolega prymie w swojej zmodzonej 2,4jtd, ale ta norma jest chyba wymagana przy DPF-ie???
-bo rozumiem Macku ze te parametry oleju podawales odnosnie jego jednostki?

a norme fiata spelnia np. mobil ale 0w-40 turbodiesel czyli co mozna smialo lac zamiast 5w-40 do 1,9 16V???
 
Ostatnia edycja:
Tylko milers przy 100 stopniach ma lepkosc oleju 10 . Chyab jest to za mało tzn jest zbyt zadki jak sie silnik nagrzeje. Jak by mial cos okolo 14 to bylby wypas.
 
Sorki kolego, ale sam jesteś rzadki.

SAE klasa lepkości:…5W30
Ciężar właściwy przy 150C…0,855
Lepkość kinematyczna przy 1000C…10,3 cSt
Lepkość kinematyczna przy 400C…52,6 cSt
Indeks lepkości…164
Temperatura krzepnięcia…-36
Temperatura zapłonu…230
Lepkość na zimno przy -300C…6,200 cP

Z tego co zdarzylem sie zorientowac to ten parametr Lepkość kinematyczna przy 1000C…10,3 cSt nie powinien byc tak niski.

A ci radze nastepnym razem uargumentowac a jak nie masz nic do powiedzenia wiec lepiej zachowaj swoje uszczypliwosci dla siebie.
Nie wiem ale taka odp, " sam jestes za rzadki" swiadczy tylko o braku merytorycznej wiedzy. Probojesz swoje racje argumentowac pustymi odzywkami.

Jak znasz jakies argumenty ktore swiadcza ze lekosc 10 cSt jest ok przy 100 oC to słucham?
 
Ostatnia edycja:
Lepkość tego oleju jest spowodowana konstrukcją silników do których jest przeznaczony, czyli do ciasno spasowanych. Takie silniki nie wymagają większej lepkości.
Technika idzie do przodu.

Co to za określenie, że olej jest za rzadki ?
Sam piszesz pierdoły. Lepkość to coś innego niż gęstość lub rzadkość.

A tak na marginesie to do Twojego silnika producent zaleca oleje 10w40, więc max. co powinieneś zalewać to 5w40 syntetyk. Nie wiem więc czym są spowodowane te dywagacje. Oleje LL LowSaps nie są przewidziane do silników jtd CF2. Ten olej, który podałem jest właśnie do silników JTDm z filtrami DPF i spełnia odpowiednie normy.
Tobie mogę zaproponować taki:
http://www.millersoils.pl/produkty/...nikowy-polsyntetyczny-millers-oils-xfe-10w40/

A ten:
http://www.millersoils.pl/produkty/...-silnikowy-syntetyczny-millers-oils-xfd-5w40/
będzie dla Twojego silnika po prostu super.

Pozdrawiam. ;)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra