Stacyjka w bagażniku!!!

Ł

Łukasz14

Guest
Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem forum ale i rowniez oczywiscie uzytkownikiem alfy romeo 164 3.0 V6 . Nie dawno ja kupiłem i wczoraj zajzałem do bagaznika a tam pod welurem(tapicerka) jest wyciety mały kwadrat i siedzi tam stacyjka na kluczyk nie wiem kompletnie do czego to słuzy. Był bym wdzieczny jak byscie mi pomogli...
 
Łukasz14 napisał:
Ale o to chodzi ze to sie nie chce własnie przekrecic :p
Ciezko jest kluczyk dobrze włożyć,możesz wykładzinę odciągnąć i zobaczysz co tam jeszcze jest :)
 
A co tam może byc?
jak dobrze widziałem to tylko wiązka kabli :)
 
witam jechales dzisiaj abramowicka? ta twoja 164 to jest taka kawa z mlekiem?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra