• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

[164] Sprzęgło

  • Autor wątku Autor wątku zawigrze
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Z

zawigrze

Guest
Dzisiaj pojawiły się dziwne piski przy wciśniętym pedale sprzęgła. Poźniej ucichły a teraz raz są raz ich nie ma. Czy ktoś miał taki przypadek? Czy czeka mnie wymiane kompletnego sprzęgła? Samochód jak narazie jeździ normalnie.
 
Witam. Prawdopodobnie zaciera się lożysko oporowe sprzęgla. Czeka Cię chyba wymiana kpl. sprzęgla.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra