Y
yello
Guest
Wlasnie, prawy spryskiwacz wywala do gory, nie psika i na dodatek opada kilka godzin
.
Jest gdzies jakis opis jak rozebrac, przeczyscic, udroznic czy co tam jeszcze?
Btw. dzisiaj zakupilem zarowke do pozycyjnych :O 20 zł :O. Ale to nic najgorsze ze nie wiem ja wymienic
P.
Lewy przod
Jest gdzies jakis opis jak rozebrac, przeczyscic, udroznic czy co tam jeszcze?
Btw. dzisiaj zakupilem zarowke do pozycyjnych :O 20 zł :O. Ale to nic najgorsze ze nie wiem ja wymienic
Lewy przod