Spryskiwacz xenonow - sie zatkal :(

  • Autor wątku Autor wątku yello
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Y

yello

Guest
Wlasnie, prawy spryskiwacz wywala do gory, nie psika i na dodatek opada kilka godzin :(.
Jest gdzies jakis opis jak rozebrac, przeczyscic, udroznic czy co tam jeszcze? :)
Btw. dzisiaj zakupilem zarowke do pozycyjnych :O 20 zł :O. Ale to nic najgorsze ze nie wiem ja wymienic :PP.
Lewy przod :)
 
ja bym sie tym spryskiwaczem nie przejmowal sam swoje zatkalem bo blyn za szybko schodzil a to pryskanie i tak nic nie daje,
a co do zarowki to masz wszystko w instrukcji.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra