N
nerlo1991
Guest
witam moja alfa dzis jadac do wawy (godz 19 czyli nie ma korkow) zrobiłem 54km i spaliła mi 9l paliwa!! ;/ czy to normalne spalanie 18na 100? jechalem raczej delikatnie czasem tylko troche ostrzej termostat jest nowy temp 90stopni cały czas