K
koyak
Guest
Witam, jestem posiadaczem Alfy Romeo 147 i mam pewien problem otóż skrzypi mi zawieszenie ale to jest o tyle ciekawe tylko wtedy gdy temperatura spadnie poniżej 0. Jakie mogą być tego przyczyny i ew. jak to 'naprawić?'.