Schemat elektr. wiązki przód AR 33 1.7ie 8V sys. MP3.1

phantom71

Nowy
Rejestracja
Lip 25, 2006
Postów
670
Lokalizacja
Radom
Auto
AR 156 1.8TS 16V 10.1998
[center:af1d104238]Schemat elektr. wiązki przód AR 33 1.7ie 8V
sys. Bosch Motronic MP 3.1



ar3317iemp31mv9.jpg

4od0.jpg
[/center:af1d104238]

Opis (lokalizacja w pojeździe)

1 - Sterownik (we wnęce na wodę, naprzeciw nadkola, po środku z tyłu w komorze silnika)
2 - Czujnik ciśnienia ssania (w sterowniku, po środku z tyłu w komorze silnika)
3 - Czujnik położenia wału korbowego GMP (przy kole zamachowym, po środku w komorze silnika)
4 - Zawór odprowadzający opary paliwa do zbiornika (koło nadkola po lewej z przodu w komorze silnika)
5 - Złącze diagnostyczne ( we wnęce, obok sterownika, po środku z tyłu w komorze silnika)
6 - Nastawnik wolnych obrotów (przy kolektorze dolotowym po środku w komorze silnika)
7 - Wtryskiwacz
8 - Wtryskiwacz
9 - Wtryskiwacz
10 - Wtryskiwacz
11 - Sonda Lambda (w przedniej części przewodu z przodu, pod samochodem)
12 - Sterowanie tablicy rozdzielczej
13 - Wzmacniacz sygnału zapłonu (przy cewce zapłonowej, po środku z tyłu w komorze silnika)
14 - Moduł cewki zapłonowej (za kolektorem dolotowym, po środku w komorze silnika)
15 - Czujnik temp. powietrza (w przewodzie dolotowym powietrza, po środku w komorze silnika)
16 - Czujnik temp. chłodziwa (w góry, na prawej głowicy cylindrów, po środku w komorze silnika)
17 - Przekaźnik systemowy ( w skrzynce przekaźnikowej, we wnęce na wodę, po prawej z tyłu w komorze silnika).
18 - Przekaźnik pompy paliwa ( w skrzynce przekaźnikowej, we wnęce na wodę, po prawej z tyłu w komorze silnika).
19 - Pompa paliwa ( w zbiorniku paliwa)
20 - Potencjometr przepustnicy (przy obudowie przepustnicy, po środku w komorze silnika)
21 - Sterowanie klimatyzacji
90 - zasilanie elektryczne
91 - masa
95 - napięcie zasilania włączone
99 - zasilanie elektryczne rozrusznika

[center:af1d104238]Szukacie opisu instalacji do swoich aut?? Napiszcie. Z chęcią pomogę.
Następna ver. będzie dotyczyc 1.7 16V
[/center:af1d104238]
 
witam poszukuję schematu do ALfy 33 1.4 rok 93.Niewiem na jakim to wtrysku.Na centralce pisze Magneti marelli.
 
No to już teraz bede wiedział tylko potrzebuję schematu do czegos takiego.Mam taki dziwny prblem.Na benzynie silnik pracuje mi normalnie do 70 stopni a potem ma tylko wolne obroty i wcale się nie wkręca na wyższe.Jak ostygnie to znowu pracuje do 70 i stop.Co to może byc.Gdzie szukac?Mam zamontowaną instalację LPG moze to coś tam?
 
Wielkie dzieki.A niewiesz co to może być z tą benzyna co wcześniej pisałem?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra