D
dragon7
Guest
Witam wszystkich forumowiczów, mam następujący problem mam alfe 156 1.9 JTD i ostatnio kupiłem 3 bańki tańszej ropki od zaprzyjaźnionego kierowcy
Niestety tak wyszło że banki były słabo szczelne a jedna z nich się przewróciła i się troche ON wylało, niestety poza wykładziną w bagażniku nasiąkneła także gąbka która jest w tylnej kanapie i za każdym razem jak ktoś siada z tyłu to brudzi sobie spodnie. Próbowałem prać siedzenie ale to o to chodzi że pewnie tylko z górnej warsty siedzenia się zprało a gąbka działa w ten sposób że jak się ją ściśnie to wtedty oddaje płyn
Nie wiem co zrobić pomóżcie 