[159] Radio niefabryczne zamiast orginalnego CD...

maynard

Nowy
Rejestracja
Sie 27, 2022
Postów
6
Auto
Alfa Romeo 159
Witam zakupilem radio 2 din SONY i chce wymienic z fabrycznego CD, problem w tym ze w fabrycznym radiu sa 2 kostki do iso i jeszcze trzecia taka kolorowa zółto zielono niebieska
po podpieciu iso dodane do radia sony radio sie nir utuchamia, czy ktoś wie jak to podłaczyc ?
 
Hey, musisz podciągnąć wzbudzenie z stacyjki lub zapalniczki do radia. Czerwony albo żółty przewód w radiu (zobacz w instrukcji radia)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra