1
12345Arturro
Guest
Witam
nie wiem co grane dzisiaj wsiadlem do auta od soboty zapalilem wlaczam swiatla postojowe a tu swieci kontrolka przepalenia- swiatla przednie i tylne swieca normalnie , co jeszcze jest co sie moglo spalic gdzies ze przy juz wlaczonych postojowkach pokazuje przepalona zarowke???
oprocz postjowek gdzie jeszcze jest jakas zarowka ktora mogla pasc?? ze spowodowalo zaswiecienie tego?
nie wiem co grane dzisiaj wsiadlem do auta od soboty zapalilem wlaczam swiatla postojowe a tu swieci kontrolka przepalenia- swiatla przednie i tylne swieca normalnie , co jeszcze jest co sie moglo spalic gdzies ze przy juz wlaczonych postojowkach pokazuje przepalona zarowke???
oprocz postjowek gdzie jeszcze jest jakas zarowka ktora mogla pasc?? ze spowodowalo zaswiecienie tego?