cinas
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 16, 2008
- Postów
- 1,607
- Lokalizacja
- Tomaszów Maz. czasem Piła
- Auto
- Alfa 159 SW -> 2007->1.9 16v JTD->136KM
witam
mam przetarcia na kierownicy i tak sie zastanawiam czy i jak można je usunąć?
może ktoś już robił coś takiego? jakies sugestie rady mile widziane
mam przetarcia na kierownicy i tak sie zastanawiam czy i jak można je usunąć?
może ktoś już robił coś takiego? jakies sugestie rady mile widziane