• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

Prośba o oględziny Auta Włocławek.

Ogladalem te auto,cena jest juz 1000zl mniejsza.Stan bdb bardzo zadbany egzemplarz.Jak dla mnie jedyny minus cena!!!!zbyt wysoka za 30000 bralbym
 
Trochę dziwne, Ti i składane lusterka a nie ma xenonów i czujników z przodu? 2.0 JTDm to raczej trzeba u mechanika sprawdzić czy ktoś zadbał i wymienił uszczelkę pompy oleju, bo jak nie to może być lada chwila kosztowny remont (wał, panewki, nierzadko korbowody).
 
Amortyzatory
Powrót
Góra