Slades
Nowy
- Rejestracja
- Cze 11, 2009
- Postów
- 219
- Wiek
- 39
- Lokalizacja
- Radziejów
- Auto
- Była 145 1.6 TS/ Była 147 1.9 JTD/ Jest 159 1.9 JTDM 16V :D
Witam od jakiegoś czasu mam problemy z odpalaniem to znaczy co jekiś czas nie zawsze musze troche dłuzej pokrecic rozrusznikiem zeby zapalił silnik tak krece krece i słychac jakby podłapywał podłapywał az wkońcu zapali. Natomiast jak sie nieraz zapomne i przekręce kluszyk na krótko (tak jak zapala sie zazwyczaj) albo nie zapali albo załapie ale jakby miał 200 obrotów i wchodzi na normalne. Co to moze być panowie???
pozdrawiam
pozdrawiam