[145] Problemy z odpalaniem 1.6 TS

Slades

Nowy
Rejestracja
Cze 11, 2009
Postów
219
Wiek
39
Lokalizacja
Radziejów
Auto
Była 145 1.6 TS/ Była 147 1.9 JTD/ Jest 159 1.9 JTDM 16V :D
Witam od jakiegoś czasu mam problemy z odpalaniem to znaczy co jekiś czas nie zawsze musze troche dłuzej pokrecic rozrusznikiem zeby zapalił silnik tak krece krece i słychac jakby podłapywał podłapywał az wkońcu zapali. Natomiast jak sie nieraz zapomne i przekręce kluszyk na krótko (tak jak zapala sie zazwyczaj) albo nie zapali albo załapie ale jakby miał 200 obrotów i wchodzi na normalne. Co to moze być panowie???


pozdrawiam
 
u siebie mam tak czasem jak jest gorąco. po podmianie czujnika temperatury powietrza w dolocie na nowy ustąpił objaw ale po roku powrócił. przestałem się przejmować bo później jest w czasie jazdy wszystko normalnie.jak masz możliwość podmienić na chwile i spr to zobacz może pomoże.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra