POWRÓT ALFA ROMEO DO KORZENI

  • Autor wątku Autor wątku AR_33
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
może i taki napęd jest spoko , ale ja tam wole jednak na przód
 
Wadą jaką zawsze wymieniam jako pierwszą przy Alfach- napęd na przód, dla mnie to troche irracjonalne, żeby taka 164 z silnikami pow. 200KM miała napęd na przód.
 
dokłądnie jak się pojeździ z tylnym napędem to potem troszke żal...
 
jesli w alfie zaczna robic naped na tyl to BMW z Alfa zamieni sie pozycjami...nr 1 bedzie wtedy Alfa :mrgreen: 8)
 
ja miałem okazje pojeździć tylnim napędem i jakoś bez fajerwerków
 
no to powinno w miarę jeździć..nie mówie o driftach czy tym podobnych.jak masz tylny napęd to sam promień skrętu jest lepszy bo przednich kół nie ogranicza napęd.druga sprawa jak auto jest dobrze wywarzone to lepiej w zakrętach się zachowuje....no cóż można bąka wywinąć ale przynajmniej nie uderzy się prosto w drzewo..pozatym jak jest już więcej mocy to przy tylnym napędzie nie ma drgań na kierownice podczas ostrzejszego ruszania...itp. choć nie powiem przedni napęd też ma swoje plusy..
 
alfa bedzie sportowa odmiana opla?
 
Dlaczego miała by być sportową odmianą Opla?Przeciesz opel też korzysta z silników fiata,to znaczy że opel jest niemiecką odmianą fiata?
 
Marek napisał:
Dlaczego miała by być sportową odmianą Opla?Przecież opel też korzysta z silników fiata,to znaczy że opel jest niemiecką odmianą fiata?

Marek
Święta racja :DDD

No czy wiecie ze nowy FIAT 500 to jest bratem FORDA KA szczegóły tu :mrgreen:

Lancia Musa podobna jest do najnowszej Mercedesa A klasy.

A wracając do tematu to dobrze ze będzie napęd na tył w Alfach na śniegu baczki można będzie kręcić :wink:
 
dlatego, bo od alfy bedzie tylko nadwozie.
 
Tylko że w Alfie najważniejsze jest Cuoresportivo, a te samochody już nie będą miały serca sportowca :cry: :cry: :cry:
 
majk napisał:
Tylko że w Alfie najważniejsze jest Cuoresportivo, a te samochody już nie będą miały serca sportowca

majk, w pewnym sensie masz rację , ale przecież już teraz silniki w alfie 159 na blokach z GM.
Panowie w Alfach chodzi o to COŚ czego inne marki nie mają, designe, historia i tradycja, nawet jeśli w Alfie znajdzie się silnik z BMW to i tak drzemać będzie w niej duch historii. 8)
 
Racja AR_33, prawdziwe Alfy rzadko można spotkać nie produkowane jeszcze przez Fiata, mimo to tak jak napisał kolega zawsze będzie drzemał w niej duch historii i wątpię żeby kiedykolwiek były to samochody które będą się sprzedawały w dziesiątkach milionach sztuk.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra