Pomocy blokujaca sie stacyjka w 166 Sportronic

R

rocco

Guest
Witam
ale dzisiaj zdziwiłem siej 2 razy-
próbowałem wyjac kluczyki... i musiałem z moja bella spędzić dodatkowe 5 min na kręceniu kluczykiem by wyjąc kluczyk. Pozycja skrzyni na P i za diabla nie dalo sie wyjac kluczyk... Panowie co z tym zrobic... by nie spac w aucie...
 
witam
sportronic ma blokade kluczyka,nawet jesli jest na P,nie wiem dokladnie po jakim czasie 2-3min kluczyk jest blokowany i mozna go wyjac dopiero po wyciagnieciu zabezpieczenia,zapadki pod kierownica.
zacznij od tego,jesli to nie to to pozostaje wyjac stacyjka i sprawdzic ja pod wzgledem uszkodzen wew.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra