[155] Podwyzka spoilera 155 formula

w wielu przypadkach ponad 10% wartości fury :D
 
Zaraz wam wysle foto jednego magika ktory nie chcial ori:D

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
 
361.jpg
:)))

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
 
Pokazujesz to paskudztwo bo Ci się podoba? Daj spokój właściciel tego czegoś nie ma za grosz gustu.

Te metalowe podkładki to prawie ten sam poziom. Chłopaki, którzy robili mi mocowania na kielich do rozpórki zrobili by to za 50 zł.
 
Ostatnia edycja:
ale jakby ktoś miał spoiler taki jak w TI.Z to łykam jak młody pelikan rybkę bez względu na cenę

A pasowałby taki spoiler bez całego pakietu?

Co do podwyższania to nie przekonuje mnie to jako poprawa wyglądu. Bardziej "rasowo" wygląda coś takiego:

366.jpg


- - - Updated - - -

To całe podwyższanie sprawia, że spoiler przypomina ten znany z Lancera. A są i tacy, którzy idąc krok dalej potrafią wymyślić coś takiego:

367.jpg


Żródło: http://www.cardomain.com/ride/511098/1994-alfa-romeo-155/
 
To jest zdjecie chlopa z anglii ktory zrobil sobie sam spoiler, bo szkoda mu bylo na podkladki.

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra