Opony

Chcialbym takie miec. Zdjęcie jakies znajome swego czasu z takimi felgami byla 164 w Białymstoku do kupienia
 
Bo to jest właśnie moja Alfa którą niedawno kupiłem! 8) A felgi mi koleś dorzucił gratis. A zdjęcia wziołem z tego forum.
 
ooooooo jakis czas temu podniecalismy sie nimi na forum :D
jak juz bedziesz mial opony to pokaz jak wygladaja na alfie :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra