[155] Olej do skrzyni

Z podaniem numerów telefonów i innych danych oraz linku, mocno mi tu zapach dolatuje reklamą.
 
75W90 tak ja też taki lałem do 155 :) i do 166 też :D
 
Nie,to nie jest reklama,wziąłem pierwszy lepszy link tak dla przykładu
 
olej bardzo dobry sam go leje do 166 ale nie wiem czy ty nie powinnienes zalac pol syntetyka do swojej skrzyni bo to jest syntetyk
 
olej bardzo dobry sam go leje do 166 ale nie wiem czy ty nie powinnienes zalac pol syntetyka do swojej skrzyni bo to jest syntetyk
A niby dlaczego nie ma być syntetyk ? Do tej skrzyni biegów zalecany jest syntetyk
 
myslalem ze zalecana do tego silnika tutela zc 80/s jest olejem polsyntetycznym dlatego tak napisalem ,ale jesli tam jest zalecany syntetyk to sam sobie wleje nastepnym razem do 155 motula zamiast tutelli
 
Panowie wczoraj uszczelniłem sobie skrzynie w wlałem ten olej i jest o niebo lepiej,biegi wchodzą dużo lżej,wsteczny wchodzi bez żadnego problemu,a wtedy wchodził trochę opornie,ciekawe czy jak będzie mroź to dalej biegi na zimnej skrzyni będą lekko wchodzić
 
Możesz coś więcej napisac na temta tego uszczelniania tzn czy uszczelniałeś połączenia skrzyni czy wymieniałes tylko uszczelniacze na pólosiach?
 
Uszczelnialem polosie i ten dekielek który widac po zdjęciu prawego kola,pod nim jest chyba piątka i jeszcze odkręcąłem taka jakby flansze w ktorej jest uszczelnicz prawej półosi
 
Uszczelniacze raczej nie mają nic do pracy skrzyni biegów na chyba że przez nie leje się olej i skrzynia chodzi prawie na sucho
 
Amortyzatory
Powrót
Góra