kobe83
Aktywny
- Rejestracja
- Lut 13, 2009
- Postów
- 1,581
- Wiek
- 43
- Lokalizacja
- Gliwice
- Auto
- AR 159 2.0 JTDM 170KM/ 156 1.9 JTD115KM była
Witam.
Podczas mrozów nie mogę zaciągnąć hamulca ręcznego. Oczywiście nie zostawiam auta na zaciągniętym ręcznym w zimie bo wtedy to by dopiero była kaplica.
Teraz nie jestem pewnien czy linki zamrzają i są do wymiany, czy coś przy kołach i zaciskach się dzieje. W sumie podczas jazdy nie ma niepokojących objawów.
Jakie macie doświadczenia?
Podczas mrozów nie mogę zaciągnąć hamulca ręcznego. Oczywiście nie zostawiam auta na zaciągniętym ręcznym w zimie bo wtedy to by dopiero była kaplica.
Teraz nie jestem pewnien czy linki zamrzają i są do wymiany, czy coś przy kołach i zaciskach się dzieje. W sumie podczas jazdy nie ma niepokojących objawów.
Jakie macie doświadczenia?