[166] Nawrót wirusa czyli 166 Busso.

gonzo

Aktywny
Rejestracja
Wrz 19, 2007
Postów
2,024
Wiek
43
Lokalizacja
Siemianowice Śląskie
Auto
Fiat Tipo SW 1.4 T-jet
Cześć Chopcy :)

Jak to powiedział Majkel w dziewięćdziesiątym piątym.... "I'm back"

Wirus nawrócił i stało się. Mam nadzieję że więcej będzie w tym związku miodu niż goryczy!

Alfa Romeo 166 3.0 V6 :) Wyprodukowana w 2002r.
To od zawsze było moje marzenie odkąd usłyszałem Busso pierwszy raz. Postanowiłem zrobić coś bardzo nielogicznego i jest! 500km powrotu do domu od sprzedającego bezproblemowo więc jest dobry prognostyk :) Poprzedni właściciel wsadził w nią kupę kasy, czasu i nerwów. Zrobił w zasadzie wszystkie newralgiczne rzeczy, a teraz trafiła do mnie na dopieszczanie.
 

Załączniki

  • DSCF4360.jpg
    DSCF4360.jpg
    167.1 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCF4362.jpg
    DSCF4362.jpg
    78 KB · Wyświetleń: 44
  • DSCF4363.jpg
    DSCF4363.jpg
    134.6 KB · Wyświetleń: 52
  • DSCF4364.jpg
    DSCF4364.jpg
    126.3 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnia edycja:
Brawo - tak trzeba żyć. :) ;)
 
Pamiętam Twojego ładnego czarnego polifta. Zadowolenia życzę :) . I na najładniejszym wzorze 17 :D
 
Powrót z klasą!
Taka w sam raz na zloty :sarcastic:
Dawaj fotki wnętrza
 
Gratulacje :) Będziesz Pan zadowolony :)
 
Dzięki za miłe słowa chłopaki... Cieszę się że znowu tu jestem. Zawsze się tu dobrze czułem. Widzę że stata gwardia ma sie dobrze. To cieszy!
Wczoraj wpadły welury za grubą kasę... całe 79zł [emoji16][emoji120]

No i wrzucam foty wnętrza.
712ba4bd4191be5277b01f4e26749d0f.jpg
7d2f5ec72cca812266f99bb330f97a44.jpg
271e539e5e613bda172e1389579f1de7.jpg
f65cfddfd104730ed6aca324c6d46e9a.jpg
c1b271bc30348ecbdb1505de0eb81ed2.jpg
84b6efd61c3cefd0edddbdd895c04a74.jpg
abc63970d10dad87adbb9436f8968ce1.jpg
ab6e4b39cd300b6ac5990bc959e5e4de.jpg


Wysłane z mojego SM-A566B przy użyciu Tapatalka
 
Jest też eco paliwo - to będzie dużo taniej jazdy :D
 
Piękny środek :D w sumie nie ma co w niej robić, wygląda pięknie i jeździ pewnie też.
 
Niedzielne podeszczowe pierdu pierdu [emoji2957]

Zbiorniczek wyrównawczy moczony 3 dni w kwasku cytrynowym i odkamieniaczu. Osad puścił. Kolor żółty został. Reszta ukladu pewnie tez zakamieiniona[emoji17] Ale nie wiem jak to ogarnąć. Plyn chlodniczy wymieniony.
W planach pielęgnacja skóry i odświeżenie kierownicy[emoji2957]
Znalazł się tez garaż. Ciepły i suchy[emoji108][emoji869]20250914_155454.jpg20250914_155303.jpg20250914_153239.jpg

Wysłane z mojego SM-A566B przy użyciu Tapatalka
 
Teraz dopiero zauważyłem, że mamy prawie identyczny zestaw aut ;)
Ładna sztuka, ostatnia fotka to mój ulubiony widok ;) jedynie u mnie brakuje multifunkcji :( ale będę nad tym pracował. BEZAWARYJNOŚCI i RADOCHY Z JAZDY !!!!
 
Do multi musisz też zmienić ICS
 
Na czarnych skórach gliptone robi podwójną robotę. Raz że zapach (mistrzostwo świata) a dwa że mat. Na jasnej niestety efektu matu nie widać.
 
Na czarnych skórach gliptone robi podwójną robotę. Raz że zapach (mistrzostwo świata) a dwa że mat. Na jasnej niestety efektu matu nie widać.
Fakt. Zapach piękny. Nieprzesadzony, naturalny.
Po nałożeniu skóra błyszczy ale jak wsiąknie robi się mat[emoji7]

Wysłane z mojego SM-A566B przy użyciu Tapatalka
 
Ja w tym roku testuje Colourlock bo właśnie ten zapach po Gliptone jest dla mnie zbyt intensywny. Po pierwszym czyszczeniu i konserwacji efekt jest zadowalający. Kiedyś testowałem Zymola i ten był najlepszy ale cenowo 2x droższy od pozostałych.
 
Ja w tym roku testuje Colourlock bo właśnie ten zapach po Gliptone jest dla mnie zbyt intensywny. Po pierwszym czyszczeniu i konserwacji efekt jest zadowalający. Kiedyś testowałem Zymola i ten był najlepszy ale cenowo 2x droższy od pozostałych.
Colourlock mam do kierownicy ale jeszcze nie robiłem....

Wysłane z mojego SM-A566B przy użyciu Tapatalka
 
Amortyzatory
Powrót
Góra