gonzo
Aktywny
- Rejestracja
- Wrz 19, 2007
- Postów
- 2,024
- Wiek
- 43
- Lokalizacja
- Siemianowice Śląskie
- Auto
- Fiat Tipo SW 1.4 T-jet
Cześć Chopcy 
Jak to powiedział Majkel w dziewięćdziesiątym piątym.... "I'm back"
Wirus nawrócił i stało się. Mam nadzieję że więcej będzie w tym związku miodu niż goryczy!
Alfa Romeo 166 3.0 V6
Wyprodukowana w 2002r.
To od zawsze było moje marzenie odkąd usłyszałem Busso pierwszy raz. Postanowiłem zrobić coś bardzo nielogicznego i jest! 500km powrotu do domu od sprzedającego bezproblemowo więc jest dobry prognostyk
Poprzedni właściciel wsadził w nią kupę kasy, czasu i nerwów. Zrobił w zasadzie wszystkie newralgiczne rzeczy, a teraz trafiła do mnie na dopieszczanie.
Jak to powiedział Majkel w dziewięćdziesiątym piątym.... "I'm back"
Wirus nawrócił i stało się. Mam nadzieję że więcej będzie w tym związku miodu niż goryczy!
Alfa Romeo 166 3.0 V6
To od zawsze było moje marzenie odkąd usłyszałem Busso pierwszy raz. Postanowiłem zrobić coś bardzo nielogicznego i jest! 500km powrotu do domu od sprzedającego bezproblemowo więc jest dobry prognostyk
Załączniki
Ostatnia edycja:


