B
bodziak_spiz
Guest
No więc witam wszystkich.
Od niedawna jestem na forum i jak chyba wiekszosc czekam na czlonkostwo
no ale do wrzesnia jeszcze daleko wiec apetyt rosnie. Poki co przedstawiam wam moja alfe ktora kupilem w polowie maja , niewiele zmienilem ale dalsze mody coraz blizej 
Model : 156
Rocznik : 1999r.
Poj. silnika : 1,6 TW
Zdjecia ponizej !
Od niedawna jestem na forum i jak chyba wiekszosc czekam na czlonkostwo
Model : 156
Rocznik : 1999r.
Poj. silnika : 1,6 TW
Zdjecia ponizej !




