moja alfa

  • Autor wątku Autor wątku rysiu145
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
R

rysiu145

Guest
moja alfa jak ja kupilem i teraz (zdjecia nie sa rewelacja bo se jeszcze aparatu cyfrowegn niekupilem)
 
Fajny silniczek :wink: , tylko te tylne lampy jak dla mnie nie teges, czarne lexusy wyglądałyby o niebo lepiej :wink:
PS: a czy dodatkowy stop to był w niektórych modelach seryjnie montowany :?:
 
mam identyczny kolor, felgi i pojemnosc silnika, tylko rok starsza :)
 
Ladna niunia tylko przydałby sie napewno jakies fele conajmiej 16' bo te kolpaki mi nie leżą
 
to nie kolpaki hehehe
jak sa czyste to na zywo calkiem ladnie wygladaja... z fajnego metalu sa.
ale jak sa brudne to fakt- nawet na zywo przypominaja kolpaki...
 
Z przeróbek, to tylko napis Alfa Romeo na progach mi podchodzi... :roll:
Poza tym fajne autko, szczególnie silniczek :P
 
Na jednym zdjęciu jakieś nalładki na reflektory, na drugim już nie, Bez nich zdecydowanie lepiej, To strasznie kiepszczy .
Ale pozatym kolor, felgi git bo orginalne, i 1,8 w 145.to jest to!
 
dziekuje wszystkim za pochwaly
do lamp tylnich: czarne mi sie nie podobaja
nakladki z przodu: najlepiej z przodu jak sie na nia patrzy (wyglada grozniej i jest grozniejsza niz seryjna :mrgreen: )
 
marcins737 napisał:
grożniejszy nie grożniejszy - jeśli nie musisz ich miec to je zdejmij

...będzie poważniej

jak bys uslyszal jak ona chodzi to bys powiedzial ze tak czy tak niejest powazniej
 
no mam zamiar jeszcze troche go przerobic ale sie zastanawiam jeszcze jak
 
no jaki upierdliwy. moze chodzi mu tylko o kolka te male ze tez bedzie musial je tak pucowac
 
Amortyzatory
Powrót
Góra