"Luis" Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V

luis

Nowy
Rejestracja
Lis 4, 2007
Postów
92
Lokalizacja
Jeziory/k.Poznania
Chciał bym przedstawić swoją nową Belle!
Alfa romeo 147 1.9 JTD 16V 140KM 305Nm :D











 
ladna bella...czarnulka,pytanie czy nie miala malego puk w tyleczek? bo lampa jakby sie schodzi nierowno...malo zauwazalny szczegol....ogolnie piekna jest...gratuluje :mrgreen:
 
Bravo Luis , świetna Alfa. Mam nadzieje,że w maj-czerwiec na zlocie Ik@r-a zawitasz tym razem obejrze sobie z bliska :wink:
 
Bardzo ladna! Czarna, trzydzwiowa i jescze z fajnym silnikiem!

A ktory to rok, jaka wersja wyposazenia, jaki przebieg, cz sprowadzona? Bo ja to ciekawski jestem ;-)
 
witam!!! bardzo ładna,ładny choć trudny w utrzymaniu kolor :mrgreen:

moje gratulacje :!:

o takiej śnię po nocach,dla mojej żonki...hi,hi :wink:

P.S.wrzuć jeszcze jakieś zdjęcia wnętrza alfinki :P

pozdrawiam!!!
 
dzięki wszystkim za opinie!! :D

fura jest z 2003 roku przebieg 77-tyś na zlot Ikara mam nadzieję ,że sie wybiorę!!
co do wyposażenia to nie ma szału jest ABS .ASR.klima (zwykła) i elekrtyka welurowa tapicerka nagłośnienie AUDIO BOSE!!!

fotki wnetrza dam pózniej bo jeszcze nie posprzątałem :D :D

Ps.z tyłu wszysko wygląda cacy!!!
 
Amortyzatory
Powrót
Góra