1
145Poznań
Guest
witam!odziwo niemcy nie oczernili zadnej alfy
sprawdzcie sami http://moto.wp.pl/kat,45754,wid,9835240,wiadomosc.html?rfbawp=1207747635.275&ticaid=15ae7
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Moim zdaniem nie doceniony jak alfa a także tak samo przyciaga zwrokKosiar napisał:Renault VelSatis
Kosiar napisał:dokładnie zgadzam się z Rosikiem
dużo osób mi wmawia że Renault VelSatis jest ochydny
ozzy napisał:williamdrake, no co ty, przecież każdy wie że Alfy to się tylko psują i niech dalej tak myślą![]()
Oni porownuja troche inne roczniki, moze w 97 bylo to jeszcze bezawaryjne auto, a dopiero pozniej wprowadzili jakies modyfikacje, ktore okazaly sie wadliwe.regaciarz napisał:a ja się z tym rankingiem nie zgadzam, a dokładniej z 3 pozycją( Chrysler Voyager). Miałem 2 grandy z okolic 1997 roku (...)