łacznik tłumika wymiana, jaki dobrać

  • Autor wątku Autor wątku bizon007
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tagi Tagi
    wymiana
B

bizon007

Guest
Popsuł mi się łącznik tłumika, głośny dźwięk i spaliny się ulatniają z niego. Ciekawi mnie czy jestem w stanie sam na kanale wymienić ten łącznik? Jak jest przymocowany? jest wkręcany czy wspawywany? I jaki dobrać do alfy romeo 156 1,8 ts 1998 o jakich wymiarach.
Z góry dzięki za pomoc
 
wspawać trzeba - jak masz sprzęt do tego to dasz radę
jak się nie mylę to 55x280mm albo 55x250mm - właź pod auto i zmierz
 
Tylko jak będziesz spawał to odłącz akumulator bo załatwisz elektronikę.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra