CIAMILL156
Nowy
- Rejestracja
- Maj 17, 2006
- Postów
- 770
- Wiek
- 40
- Lokalizacja
- Stalowa Wola
- Auto
- Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
Mam mały problem ptrzy odpalaniu czasami przy odpaleniu silnik nie wchodzi na obroty tylko szarbie i sie cały telepie co to moze byc ??dzieje sie tak komus ??
Ostatnią edycję dokonał moderator: