[JTD] Przy odpalaniu silnik nie wchodzi na obroty i cały się telepie, co to może być?

CIAMILL156

Nowy
Rejestracja
Maj 17, 2006
Postów
770
Wiek
40
Lokalizacja
Stalowa Wola
Auto
Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
Mam mały problem ptrzy odpalaniu czasami przy odpaleniu silnik nie wchodzi na obroty tylko szarbie i sie cały telepie co to moze byc ??dzieje sie tak komus ??
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
obroty faluja lekko?
jak tak to zapraszam do dzialu zrob to sam :) moze pomoze
 
Ale dzieje sie to tylko na zimnym silniku? A jak złapie temp. jest ok.?
Objawy pasują na uszkodzony przepływomież. Proponuje odłączyć go i zobaczyć jak Dieselek zareaguje.... :wink:
 

Załączniki

  • 2013-09-29-1151.jpg
    2013-09-29-1151.jpg
    71 KB · Wyświetleń: 1
dzieje sie to przy odpalaniu na zimnym i na ciepłym a obroty nie falują tylko wogole nie wchodzi na obroty i strasznie telepie całym samochodem i sie tłucze
 

Załączniki

  • C360_2013-04-15-17-17-41.jpg
    C360_2013-04-15-17-17-41.jpg
    90.1 KB · Wyświetleń: 12
  • C360_2013-04-15-17-17-13.jpg
    C360_2013-04-15-17-17-13.jpg
    79.9 KB · Wyświetleń: 12
  • C360_2013-04-15-17-18-01.jpg
    C360_2013-04-15-17-18-01.jpg
    54.6 KB · Wyświetleń: 13
  • C360_2013-05-06-19-43-37.jpg
    C360_2013-05-06-19-43-37.jpg
    43.6 KB · Wyświetleń: 11
  • C360_2013-05-06-20-07-52.jpg
    C360_2013-05-06-20-07-52.jpg
    95.3 KB · Wyświetleń: 15
  • C360_2013-05-06-20-10-15.jpg
    C360_2013-05-06-20-10-15.jpg
    99.9 KB · Wyświetleń: 12
Na razie zobacz ten przepływomierz..... to tak co mi na szybko do głowy przyszło.. jesli to nie to, będziemy myslec dalej!! :wink:
 

Załączniki

  • alfa159.jpg
    alfa159.jpg
    187.6 KB · Wyświetleń: 3
  • alfa159_2.jpg
    alfa159_2.jpg
    170 KB · Wyświetleń: 3
  • Alfa Rosso 159.jpg
    Alfa Rosso 159.jpg
    109.1 KB · Wyświetleń: 2
Amortyzatory
Powrót
Góra