irr
Nowy
- Rejestracja
- Paź 13, 2016
- Postów
- 29
- Auto
- GTV 3.0 24V; 156 Sportwagon 2.0 TS Selespeed; 156 Sportwagon 2.5 V6; 156 Crosswagon
Ja zamówiłem takie aliexpress.com/item/2x-Festoon-Car-31mm-Led-Light-6000k-White-3030-SMD-c5w-C10w-31-Mm-36mm-39mm/32814769965.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.toRDCl
Do środka i do bagażnika, czyli 6 sztuk łącznie, czyli €8.37
Długość 39mm pasuje dobrze, trochę ciężko wchodzą na początku, ale wchodzą, a mają o dwa emitery więcej niż 36mm więc świeca o 50% mocniej.
Wyglądają na porządne zrobione, jest chłodzenie, i święcą duuuużo jaśniej niż zwykle.
Aż w końcu coś w nocy w tej mojej czarnej w środku widać. Nawet w bagażniku.
Ponieważ świecą one na jedną stronę tylko, te z przodu nad lusterkiem trzeba skierować w górę, w reflektory,
i wtedy fajnie świecą skierowane przez reflektor i soczewkę, prawie jak oryginalne, tylko dużo mocniej.
Mam je trochę ponad miesiąc, i działają bez zarzutów. Mam nadzieje że tak pozostanie
Wolałbym bardziej ciepłą barwę światła (choć nie są takie ohydne niebieskie) ale niestety chyba nikt takich nie robi.

Do środka i do bagażnika, czyli 6 sztuk łącznie, czyli €8.37
Długość 39mm pasuje dobrze, trochę ciężko wchodzą na początku, ale wchodzą, a mają o dwa emitery więcej niż 36mm więc świeca o 50% mocniej.
Wyglądają na porządne zrobione, jest chłodzenie, i święcą duuuużo jaśniej niż zwykle.
Aż w końcu coś w nocy w tej mojej czarnej w środku widać. Nawet w bagażniku.
Ponieważ świecą one na jedną stronę tylko, te z przodu nad lusterkiem trzeba skierować w górę, w reflektory,
i wtedy fajnie świecą skierowane przez reflektor i soczewkę, prawie jak oryginalne, tylko dużo mocniej.
Mam je trochę ponad miesiąc, i działają bez zarzutów. Mam nadzieje że tak pozostanie
Wolałbym bardziej ciepłą barwę światła (choć nie są takie ohydne niebieskie) ale niestety chyba nikt takich nie robi.

Ostatnia edycja: