jaki lać olej ?

  • Autor wątku Autor wątku xxx258
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
  • Tagi Tagi
    olej
Status
Ten wątek został zamknięty.
X

xxx258

Guest
witam mam pytanie jaki mam zalać olej do swojej alfy romeo 156 1.8 TS . Pytam bo nie wiem jaki był lany olej wcześniej, a chcałbym żeby moja alfa miała wszystko co najlepsze a słyszałem że alfy są bardzo czułe na wszystko co im nie pasuje.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.
Amortyzatory
Powrót
Góra