JAK WAM DZIAŁAJĄ 155-TKI NA LPG ?

  • Autor wątku Autor wątku jezior
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
J

jezior

Guest
Koledzy!

Jak Wam działają 155-tki na LPG?
Jak znoszą gaz i jakie silniki najlepiej go tolerują?

Pytam bo chce kupić i nie wiem jaki silnik byłby najlepszy..
 
Ja mam V6 12V z instalacja II generacji. Żadnych problemów. Podstawa to dobre świece i przewody.
 
w v6 mam sekwencje i swiece zakladam ngk za 11 zl za szt.osobiscie bym ci polecal juz sekwencje tym bardziej ze cena juz nie jest taka straszna w mojej okolicy za 2800 do 4 cylindrowca zalozysz bez problemu
 
jezior4 napisał:
A ile kosztują takie dobre świece i przewody?

A zależy do jakiego silnika.

PRZEWODY
- Do TS Sentech 290PLN, Carol 230PLN
- Do V6 Janmora ok 500PLN, Sentecha 260PLN
- Do Q4 Sentech 120PLN

ŚWIECE
- Do TS Championa ok. 160PLN, NGK Platynowe ok. 400PLN
- Do V6 NGK ok. 50PLN
- Do Q4 NGK ok. 65PLN
- Do TD VM ok. 90PLN
 
Majkel napisał:
ŚWIECE
- Do TS Championa ok. 160PLN, NGK Platynowe ok. 400PLN
- Do V6 NGK ok. 50PLN
- Do Q4 NGK ok. 65PLN
- Do TD VM ok. 90PLN


Rozumiem ze cena świec za komplet czyli w przypadku TS 8 szt. tak?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra