alfasound_mania
Nowy
- Rejestracja
- Mar 3, 2007
- Postów
- 858
- Lokalizacja
- Gdańsk
- Auto
- Alfa Romeo 155 1.8 8V;Alfa Romeo GT 1.9 JTD;Alfa Romeo 145 1.9 JTD
Pytanie tak jak w temacie jak odpowietrzyć układ w mojej Alfie?
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
75andrew155 napisał:To chyba że masz padnięta uszczelkę pod głowicą
75andrew155 napisał:W zasadzie odpowietrzenie układu chłodzenia powinno nastapić samoistnie
alfasound_mania napisał:Pytanie tak jak w temacie jak odpowietrzyć układ w mojej Alfie?