C
chudy18
Guest
Mam problem ze znalezieniem gniazda diagnostycznego w mojej gtv znalazlem tylko jedno od ABS a sa ponoc trzy, jesli wiecie gdzie bardzo bym prosil o informacje o i ch polozeniu.
Ostatnią edycję dokonał moderator:

