[Brera] Emblemat tył | Złamana śruba mocująca

Rejestracja
Cze 11, 2018
Postów
21
Lokalizacja
Tychy/Rybnik/Gliwice
Auto
Brera 2.4 jtd
Cześć,

Złamała mi się śruba mocująca w emblemacie z tyłu (foto poniżej) - jest to wersja bez możliwości otwierania bagażnika przez kliknięcie logo.

s-l1600.jpg

Przeszukałem dość sporo internetu i nigdzie nie potrafię go znaleźć. Mam więc kilka pytań:

Czy ktoś ma na sprzedaż taki emblemat?

Czy wersja z 159 będzie pasować?

Czy z jakiejś innej Alfy będzie pasować?

Dzięki wielkie za pomoc!
 
Witaj
Wysłałem Ci info na priv, to się odezwij.

Pozdr
 
Amortyzatory
Powrót
Góra