• Jeśli chcesz dodać swojej Alfie charakteru i jednocześnie zaznaczyć przynależność do naszej społeczności – to dobry moment, żeby je zamówić.

    Ramki Alfaholicy

    Szczegóły, zdjęcia oraz informacje o zamówieniu znajdziesz tutaj.

    Nie czekaj, bo jak zwykle schodzą szybko.

Elektryka żyjąca własnym życiem w mojej AR 146

A

ANDYTCM

Guest
Witam

Panowie taki oto problem. Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki świecą lampy postojowe oraz podswietlenie zegarów i kokpitu i za cholere nie da się ich wyłączyć. Gdzie szukać przyczyny ewentualnego zwarcia? Dodam także, że po wyjęciu kluczyka ze stacyjki zostaje napięcie na zapalniczce oraz istnieje mozliwość włączenia wycieraczek.

Zanim rozbiore pół auta proszę o dopowiedz czy ktoś miał podobny problem i jak sobie z nim poradził?
 
Napewno stacyjka jest uszkodzona
 
wez wd 40 popsikaj do stacyjki wlacz kilkakrotnie swiatla postojowe moze odskoczy ci ten mechanizm w stacyjce
 
Dzięki za odpowiedz. Miałem się właśnie zabierać za tą stacyjkę, ale problem się sam rozwiązał czyli wszystko wróciło do normy. Tak czy siak będę ja musiał rozebrać i przeczyścić.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra