Elastyczność Po chipie 2.4 JTD (156 & 166)

Matt21

Nowy
Rejestracja
Lip 28, 2007
Postów
806
Wiek
40
Lokalizacja
Szopie
Auto
Po-Jeep Grand Cherokee - luźno spasowany, wysokoobrotowy 1.6 TS
Temat dotyczy również modelu 156. Jako ze od wczoraj stałem się posiadaczem większej ilości koników i kilku Nm chciałbym sprawdzić swoje parametry. Wynik to ok 170ps i 380Nm. Osiagi:
0-100 9.2s ale spooore problemy z trakcją mysle ze ponizej 9 dało by sie bez problemów zejść, opony 225/45 17"
60-100 na 3 biegu ok. 4.8s
60-100 na 4 biegu ok. 5.8s
80-120 na 5 biegu ok. 8.1s
Porównywałem do 175 konnego 20V w 166 po lifcie i wg katalogu ma 8,9 do setki.
 
60-100 na 3 biegu ok. 4.8s
na 3 biegu 60-100 mam podobny wynik (4,5sek). Przyspieszenie 9sek, ale mierzone GPS.
Z trakcja nie mam problemow, ale masa robi swoje. Pomiar 60-100 na czworce jest na poziomie pandy, bo na tym biegu przy 60km/h to u mnie jest turbodziura i trzeba czasu, żeby sie z niej wyrwać.
 
Obecnie mam 191PS i 433Nm.

Z trakcją masakryczne problemy, na mokrym nie ma co się wściekać, nawet na 2 i 3. O pierwszym biegu nie wspominam bo bez kontroli trakcji smutno.

Ciężko mi określić osiągi teraz, ale jak na moje ~8.5-8.7s do 100 km/h, przy czym auto pięknie się zbiera na 5 i 6.
 
191 PS i 433Nm to hardkor :D mam troche słabsze zestrojenie. Co do podanych wyników przy wielu próbach roznice są ok 0.5 sekundy podałem mniej wiecej sredni czas. Cieszy wynik 191KM ale majac serie 140 byl by to wzrost o lekko ponad 50PS , a to chyba za duzo. Myśle ze z moimi wynikami nie mam sie co wstydzic.
 
To to jest nic.

Jak się okazało w trakcie strojenia, miałem zamontowanego... Boxa - na 195PS :) Obecnie jest wyłączony, ale tak to zrobiłem na nim jakieś 15k km i nie wiem ile wcześniej w aucie siedział - a po silniku i skrzyni nic nie widać. Nie wiedziałem o nim, sprzedający handlarz też nie :)
 
na 3 biegu 60-100 mam podobny wynik (4,5sek). Przyspieszenie 9sek, ale mierzone GPS.
Z trakcja nie mam problemow, ale masa robi swoje. Pomiar 60-100 na czworce jest na poziomie pandy, bo na tym biegu przy 60km/h to u mnie jest turbodziura i trzeba czasu, żeby sie z niej wyrwać.

Jakiej Pandy? Chyba 2.0T :) Gdzie masz dziure przy 60 km/h na IV biegu przy VI biegach? Przy skrzyni piatce to rozumiem....
 
191 PS/433 Nm
te hamownie tteraz tak starsznie zawyzaja ze niedlogo 30 letni maluch bedzie mial ze 300nm :)))))))))))
 
Cieszę się, że hamowałeś moje auto pod moją nieobecność.
 
191 PS/433 Nm
te hamownie tteraz tak starsznie zawyzaja ze niedlogo 30 letni maluch bedzie mial ze 300nm :)))))))))))

Jak wróciłem z hamowni to podobne jak twoje teksty leciały że niby zawyża hamownia dopóki sami nie pojechali na hamowanie auta i okazało się że daleko im do serii. Kumpel co w serii miła 125PS 280Nm i po sprawdzeniu miał 120PS 270Nm odrazu zmienił zdanie że hamownia zawyża i teraz gada że zaniża buahaha:)
 
Chodziło mi o testy elastycznosci i osiagów, a nie ile komu co zawyzyło. Koledzy z chipem piszczie jakie macie wyniki KM\Nm i poszczególne czasy.
 
seria: 136KM 305Nm

zmiana mapy(przez poprzedniego właściciela): 152,4KM przy 4295obr/min i 347,8Nm przy 2704/min. Czas (na GPS) 0-100km/h 9,4s problemy z trakcją 1,2 bieg.
 
Bardziej ciekawi mnie elastycznosc na 3, 4 i 5 biegu w podanym zakresie.
 
Obecnie mam 191PS i 433Nm.

A mierzone na inercyjnej czy obciążeniowej ? bo z tej pierwszej to wychodzą śmieszne wyniki dlatego śmiem wątpić w te 194 KONIE, a te 433nm to już w ogóle bajka :) [ po co używać zniemcowanych symboli takich jak " PS " ? ]
 
Ostatnia edycja:
A mierzone na inercyjnej czy obciążeniowej ? bo z tej pierwszej to wychodzą śmieszne wyniki dlatego śmiem wątpić w te 194 KONIE, a te 433nm to już w ogóle bajka :)

lastscan1.jpg


Inercyjna.

[ po co używać zniemcowanych symboli takich jak " PS " ? ]

Bo mogę :) Jakoś się przyzwyczaiłem.
 
Mozesz podac czasy elastycznosci na poszczególnych biegach?
 
Temat dotyczy również modelu 156. Jako ze od wczoraj stałem się posiadaczem większej ilości koników i kilku Nm chciałbym sprawdzić swoje parametry. Wynik to ok 170ps i 380Nm. Osiagi:
0-100 9.2s ale spooore problemy z trakcją mysle ze ponizej 9 dało by sie bez problemów zejść, opony 225/45 17"
60-100 na 3 biegu ok. 4.8s
60-100 na 4 biegu ok. 5.8s
80-120 na 5 biegu ok. 8.1s
Porównywałem do 175 konnego 20V w 166 po lifcie i wg katalogu ma 8,9 do setki.

Tak czytam i czytam i dziwią Mnie wasze problemy z trakcją, może macie jakieś nie teges opony?
Swojego czasu jeździłem BMW 330d touring, - 190KM, 390NM i 7.9s 0-100
i potrafiłem tym samochodem wykorzystać w pełni jego moment - przynajmniej tak mi wyszło z pomiaru GPSem
Wiadomo że jak ktoś nie umie sprzęgłem się posługiwać to nawet i autem o mocy 50KM na najlepszych oponach zerwie przyczepność i ruszy z piskiem, ale to nie o to chodzi
Ale potrafiąc operować sprzęgłem i na dobrych oponkach nie powinno być z tym problemów, bo to znowu nie żadna taka kosmos moc i moment.
Proponuje wziąsc pod uwagę stan, producenta i rok opon, gdyż bez tego nie ma sensu wyciskać więcej kucy:)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Amortyzatory
Powrót
Góra