Dziwne cykanie po odpaleniu.

Lesio

Nowy
Rejestracja
Lut 10, 2007
Postów
1,905
Wiek
41
Lokalizacja
Radom
Auto
Subaru Forester XT, Mini Countryman CS
Po jakims tygodniu postoju odpalilem Alfe i dziwna zaskokczka. Jakies dziwne cykanie podobne do cykania zatartego lozyska albo cykania wtryskiwaczy ale znacznie glosniejsze.
Pasek ma 30000 km. Napewno tez nie jest to wariator. A dzwiek dochodzi jakby zza listwy wtryskiwaczy. Podejrzewam alternator ale w sumie niewiem. Czy znacie moze przyczyne tego ?
 
moze pompa wspomagania?? zdejmij pasek osprzetu i zapal a moze bedziesz juz mogł pare rzeczy wyeliminowac
 
Samo przeszlo, po przejchaniu jakis 100km i dolewce oleju chyba sie Alfa za jazda stesknila :mrgreen:
 
Lesio napisał:
Samo przeszlo, po przejchaniu jakis 100km i dolewce oleju chyba sie Alfa za jazda stesknila :mrgreen:
Co WY pierwszy raz jezdzicie Alfą :D hydrauliczna regulacja zworów została pozbawiona oleju , zanim się napełniła trochę sobie pochałasowała <zasady>
 
Czyli trzeba Alfa codziennie jezdzic :D
 
Dobrze że się nie obaraziła , masz szczeście :lol:
 
Amortyzatory
Powrót
Góra