N
nocarz
Guest
witam
)
mam pytanie co do spalania mojej alfy..w sobote wlalem swojej belli 5 litrow a w niedziele juz bak byl pusty...czu to mozli ze moja alfka pali 5 litrow na 40km????czy moze sie cos zepsulo??
mam pytanie co do spalania mojej alfy..w sobote wlalem swojej belli 5 litrow a w niedziele juz bak byl pusty...czu to mozli ze moja alfka pali 5 litrow na 40km????czy moze sie cos zepsulo??