F
Fury
Guest
... bo trzeba kupić odrazu dwie sztuki
Jedną do jazdy a drugą jako zapas części. ;//
Jedną do jazdy a drugą jako zapas części. ;//
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
I same auta też nie są drogie, szczególnie na rynku wtórnym :roll:webmaster007 napisał:a marudzicie czesci nie sa wcale takie drogie
A wiecie czemu Audi jest takie drogie :?:Fury napisał:... bo trzeba kupić odrazu dwie sztuki