co jest ladniejsze

  • Autor wątku Autor wątku rysiu145
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
R

rysiu145

Guest
powiedzcie mi jakie zegary sa ladniejsze
 
Zdecydowanie analogowe, dla mnie mistrzostwem są zegarki w Alfach z serii 147, 156 GT z naciskiem na 156 - mają swój urok :wink:
 
mama ma w xsarze analogowy wielki wyswietlacz i wyglada to jak startrek :D
analogowe maja klaaaaaase :)
 
dzieki za podpowiedzi bo sie tak zastanawialem i tak myslalem ze analogowe lepsze.jak bede je wbudowywal to porobie pare fotek i wam pokaze :D
 
Zdecydowanie analogowe,wyświetlacze cyfrowe były modne w komunijnych zegarkach :mrgreen:
 
A przepraszam że zapytam : a co one mają wskazywać ? :oops:
 
a mi sie komunijne zegarki bardzo podobaly. bo byly takie komunistyczne :mrgreen:
 
to zalezy jakie sobie kupisz
Np. cisnienie oleju, napiecie akumulatora, teperature oleju, ......... sa rozne


Model: Alfa Romeo 145
Silnik: 1,8 TS
Rocznik: 1998
Wiek: 26
Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 19
Skąd: Berlin
Wysłany: Dzisiaj 23:19


--------------------------------------------------------------------------------

jak chcecie to se popatrzcie a jak jakies pytania lub zainteresowania to smialo

http://fahrzeugteile.sear...QQsassZapQ2dtec
 
Jeśli o mnie chodzi to zamontował bym takie zegary których nie mam w serij ale to tylko moje zdanie bo ile można tego naczepiac :?:
 
Amortyzatory
Powrót
Góra