amigas
Nowy
- Rejestracja
- Cze 18, 2007
- Postów
- 2,987
- Wiek
- 40
- Lokalizacja
- Łódź
- Auto
- AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
Witam
Jak już gdzieś wspominałem owa tulejeczka powiedziała mi dowidzenia i to na maxa:/ Każde zapięcie biegu to głosny stuk z racji ruszania sie całej skrzyni i zawiech yw tym m0cu (zużyte sprzęgło też robi swoje a nie sposób dostać go w Polsce:/ ale mam nadziej że z Niemiec się uda....) i teraz oczym mówimy jak spojrzymuy na rzecozną stronę w EPERze widzimy >>TO<< jak widać do tego elementu przypisane sa 2 symbole z czego ten 60703781 jest teoretycznie przypisany do modelu Twin Spark (symbole m10 i m11) i jest niedostepny za Chiny Ludowe:/ natomiast udało mi się znaleźć 2gi element czyli 60533942 i tu kwestia czym się te leementy różniły bo szukając w rzeczonym niemieckim sklepie online >>KLIK<< odnajduje ten elemnt jako właściwy dla mojego modelu...ktoś mnie oświeci z różnicą?:>bo wyglądają identycznie zreszta inne lememnty stykające ie z nim sa takie same niezaleznie od modelu....
Jak już gdzieś wspominałem owa tulejeczka powiedziała mi dowidzenia i to na maxa:/ Każde zapięcie biegu to głosny stuk z racji ruszania sie całej skrzyni i zawiech yw tym m0cu (zużyte sprzęgło też robi swoje a nie sposób dostać go w Polsce:/ ale mam nadziej że z Niemiec się uda....) i teraz oczym mówimy jak spojrzymuy na rzecozną stronę w EPERze widzimy >>TO<< jak widać do tego elementu przypisane sa 2 symbole z czego ten 60703781 jest teoretycznie przypisany do modelu Twin Spark (symbole m10 i m11) i jest niedostepny za Chiny Ludowe:/ natomiast udało mi się znaleźć 2gi element czyli 60533942 i tu kwestia czym się te leementy różniły bo szukając w rzeczonym niemieckim sklepie online >>KLIK<< odnajduje ten elemnt jako właściwy dla mojego modelu...ktoś mnie oświeci z różnicą?:>bo wyglądają identycznie zreszta inne lememnty stykające ie z nim sa takie same niezaleznie od modelu....