AR 156 2.4 JTD listopad 2001 - jaki interfejs diagnostyczny?

S

sethh1

Guest
Witam
Mam AR156 JTD z listopada 2001r i zastanawiam się czy jest jakiś interfejs z oprogramowaniem, którym moge zdiagnozować i usunąć np błąd poduszek w moim autku :?:
Może ktoś poleci takowe użądzenie i oprogramowanie do niego?

Czy są samodzielne użądzenia diagnostyczne nie potrzebujące laptopa, albo działające pod PDA np Mio 550?

Dzięki za pomoc
pozdrawiam
 
Jeśli pod notebooka to jest UniDiagKWP2000 pracujący z samochodami z interfejsem EDC15, M1.5.5 oraz Alfa 166 JTD.
Tyle znalazłem w plikach konfiguracyjnych.
Naturalnie to produkt darmowy.
--
 
bubu321 napisał:
Jeśli pod notebooka to jest UniDiagKWP2000 pracujący z samochodami z interfejsem EDC15, M1.5.5 oraz Alfa 166 JTD.
Tyle znalazłem w plikach konfiguracyjnych.
Naturalnie to produkt darmowy.
Witaj.
Coś namierzyć mam problem ten UniDiagKWP2000.
Masz może jakieś szczeguły typu program i schemat interfejsu?

Akurat mam 156 2.4JTD z chyba EDC15

Pozdrawiam.
 
Na tym zdjęciu UnidiagKwp2000 jest podany adres forum.
http://autos.groups.yahoo.com/group/UniDiag/message/48
Nalezy się zarejestrować.

Tam piszą że działa dowolny interfejs KKL, ja mam interfejs od viakena za 83 zl.
Tylko że ja mam TS a nie JTD i działanie KKL na JTD nie sprawdzałem..
Na forum w dziale pliki sa programy, potrzebne sa także pliki definicji , do JTD sa w tym katalogu.
 
Czy ktos sie orientuje jakie powinny być te parametryTRA, FRA, DTV.
Program UnidiagKWP2000 działa bardzo dobrze, nie zrywa transmisji, jedyna wada to obrazowanie tylko dwóch parametrów.

trafradtvmo0.jpg
 
Jak uda mi się dostać na to forum to potestuję te parametry.
Na razie stan oczekiwania.

Jak na złość kontrolka ABS się zapaliła dziś, ale trochę postał to potem przestała się świecić.

Pozdrawiam.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra