tajskii
Nowy
- Rejestracja
- Lis 25, 2014
- Postów
- 82
- Auto
- Alfa GT 2006 1.9 150
Witam Wszystkich Forumowiczów !
Kolejnym moim zakupem jest Alfa GT 1.9 . (niestety poprzednia 156 została rozbita)
Rok produkcji 2006
Przebieg 160 000 tysięcy. Potwierdzony !
W belli trochę jest do zrobienia , ale na wszystko znajdzie sie czas. Na razie stoi na alu 16 zimowych tak zwane telefony . Na lato mam 17 oz turismo które idą do malowania na grafit . Zawieszenie w dobrym stanie nic nie stuka , ale wiadomo po zimie może wszystko wyjść .
Plany do zrealizowania jak czas pozwoli
- Montaż HID albo kupienie lamp na soczewce
- Zmiana radia navi na Tablet bądź 2 din
- Rurki kwasówki do dolotu
- Zawirusowanie poprzez wgranie nowej mapy .
- Tłumik ragazzon
- Zawieszenie gwintowane
Na chwilę obecną wrzucam zdjęcia brudnej belli proszę się nie zrażać . Postaram się dodać lepsze zdjęcia jak trochę pogoda zrobi się lepsza
Kolejnym moim zakupem jest Alfa GT 1.9 . (niestety poprzednia 156 została rozbita)
Rok produkcji 2006
Przebieg 160 000 tysięcy. Potwierdzony !
W belli trochę jest do zrobienia , ale na wszystko znajdzie sie czas. Na razie stoi na alu 16 zimowych tak zwane telefony . Na lato mam 17 oz turismo które idą do malowania na grafit . Zawieszenie w dobrym stanie nic nie stuka , ale wiadomo po zimie może wszystko wyjść .
Plany do zrealizowania jak czas pozwoli
- Montaż HID albo kupienie lamp na soczewce
- Zmiana radia navi na Tablet bądź 2 din
- Rurki kwasówki do dolotu
- Zawirusowanie poprzez wgranie nowej mapy .
- Tłumik ragazzon
- Zawieszenie gwintowane
Na chwilę obecną wrzucam zdjęcia brudnej belli proszę się nie zrażać . Postaram się dodać lepsze zdjęcia jak trochę pogoda zrobi się lepsza





