[GT] Alfa Romeo GT 1.9 Tajskii

tajskii

Nowy
Rejestracja
Lis 25, 2014
Postów
82
Auto
Alfa GT 2006 1.9 150
Witam Wszystkich Forumowiczów !;)
Kolejnym moim zakupem jest Alfa GT 1.9 . (niestety poprzednia 156 została rozbita)
Rok produkcji 2006
Przebieg 160 000 tysięcy. Potwierdzony !
W belli trochę jest do zrobienia , ale na wszystko znajdzie sie czas. Na razie stoi na alu 16 zimowych tak zwane telefony . Na lato mam 17 oz turismo które idą do malowania na grafit . Zawieszenie w dobrym stanie nic nie stuka , ale wiadomo po zimie może wszystko wyjść .
Plany do zrealizowania jak czas pozwoli
- Montaż HID albo kupienie lamp na soczewce
- Zmiana radia navi na Tablet bądź 2 din
- Rurki kwasówki do dolotu
- Zawirusowanie poprzez wgranie nowej mapy .
- Tłumik ragazzon
- Zawieszenie gwintowane
Na chwilę obecną wrzucam zdjęcia brudnej belli proszę się nie zrażać . Postaram się dodać lepsze zdjęcia jak trochę pogoda zrobi się lepsza
 

Załączniki

  • DSCN1383.jpg
    DSCN1383.jpg
    128.2 KB · Wyświetleń: 136
  • DSCN1384.jpg
    DSCN1384.jpg
    183.4 KB · Wyświetleń: 139
  • DSCN1386.jpg
    DSCN1386.jpg
    133.5 KB · Wyświetleń: 134
  • DSCN1388.jpg
    DSCN1388.jpg
    90.8 KB · Wyświetleń: 137
  • DSCN1390.jpg
    DSCN1390.jpg
    133.9 KB · Wyświetleń: 136
  • DSCN1391.jpg
    DSCN1391.jpg
    132.5 KB · Wyświetleń: 134
  • DSCN1394.jpg
    DSCN1394.jpg
    105.9 KB · Wyświetleń: 161
2czemu masz kierownice od zwyklej a navi na pokladzie?
navi dokladales?

hidy olej

i znaczek "bertone" popraw po lewej

i nie tylko ten ...

o ile ma byc jak w org.
 
Ostatnia edycja:
2czemu masz kierownice od zwyklej a navi na pokladzie?
navi dokladales?

hidy olej

i znaczek "bertone" popraw po lewej

i nie tylko ten ...

o ile ma byc jak w org.
Z taką kierownicą już kupiłem, powoli będę alfe robił tak , aby wyglądała i sprawowała się na + :cool:
 
Ostatnia edycja:
a co powiecie na oklejanie carbonem srodka ?
 
[MENTION=3477]bocian[/MENTION] spójrz jak lezy ta navi i masz odp :D

znaczki - nie no mistrz to naklejał :D jeden nad "kreską", drugi pod, GT z innej strony...

deska wygląda na poodgniataną od podważania radio/navi... zdolna manualnie osoba naprawi, inna nie, kup deskę, kosztuje grosze

miejsce na psryski jest to jak ma nie być ksenonów ? :)

za to jest gumiok :)
 
To oklejenie to folia...a nie carbon.
 
Pomyśl jeszcze o odpowiednim spasowaniu przodu.
 
Ostatnia edycja:
Ale tak tak oczywiście fajnie to wygląda:) jak w lecie zrobi się 50C to może wzór się przemieni:)
 
W najbliższym czasie zajmę się detalami samochodu tak by wyglądała normalnie
 
Dzisiaj wymieniłem dolna rurkę od dolotu, wszystko pięknie spasowane ale wystąpił bład Motor Control System Failure. Sam już nie wiem co się dzieje. Turbina jest tak jakby wyłączona do połowy. Mam poprostu brak mocy :mad:DSC_0007.jpgDSC_0008.jpgDSC_0011.jpgDSC_0012.jpg
 
Mam nadzieje ze te laczniki to tylko na zdjeciu, ten jeden jest za maly, moze uciekac powietrze i z tad blad. Zobacz jakie cisnienie jest oczekiwane a jakie zmierzone. Sprawdz tez jak pracuje grucha od geometrii i sprawdz przewody podcisnienia.
Jak masz blad to koniecznie odczytaj czego on dotyczy
 
no mocowanie kolego tego dolotu hhmmm troche pozostawia do zyczenia. Dobrze by było jakbyś opisał czy cos sie działo z silniczkiem przed wymiana? A może zaslepiles egr?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra