[Giulietta] Alfa Romeo Giulietta - temat zbiorczy

popraw link bo nie działa do twojego newsa. na osmmarze chodziło mi o całkiem inny filmik i myślałem że ten chciałeś pokazać.
 
hasełko fajne....Release Your Alfa Ego... to im się udało:) Brawo chłopaki Marchionne:)) Tylko czemu tak czesto w tym spocie pokazują koła:)))?
 
A klimat spotu nie przypomina Wam horroru? :) Coś jakby Jigsaw mówił, że wrócił :D Nawet przednie światła nie wyglądają już w nim muminkowato...

---------- Post dodany o godzinie 05:41 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 04:41 ----------

Są nowe spy shoty: Zdjęcia szpiegowskie Alfa Romeo Giulietta

Porównywałem z poprzednimi zdjęciami - całkiem inne kąty robienia zdjęć - czyli chyba są autentyczne.
 
A klimat spotu nie przypomina Wam horroru? :) Coś jakby Jigsaw mówił, że wrócił :D Nawet przednie światła nie wyglądają już w nim muminkowato...

---------- Post dodany o godzinie 05:41 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 04:41 ----------

Są nowe spy shoty: Zdjęcia szpiegowskie Alfa Romeo Giulietta

Porównywałem z poprzednimi zdjęciami - całkiem inne kąty robienia zdjęć - czyli chyba są autentyczne.

No i co?? Alfa pozostanie chyba jednak prawdziwą Alfą:D Dość tej krytyki! Po tych fotkach smiało stwierdzam ,że konkurencja w porównaniu do Gulliety wygląda jak koszmarny sen prymitywnego rzeźbiarza:P:P

---------- Post dodany o godzinie 08:18 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 08:15 ----------

Tuti, ale mogli by na tym ostatnim zdjęciu maskę zamknąć ;/ ...Alfowi prześmiewcy już będą mieli powód do żartów jeśli wiecie o co mi chodzi ;)
 
mnie się ta deska rozdzielcza nie podoba. Jest do bólu prymitywna.
Mi się właśnie dlatego podoba. Dodatkowo chyba trochę przypomina te z lat 50-tych i 60-tych:

113.jpg
 
ekranik sie pewnie będzie podnosił, widać klapke.... u góry.. pewnie będzie nowoczesny, wyobraz sobie teraz tę stylizowaną na starą deskę i ten nowoczesny, wysuniety, pulsujący kolorami ekranik.... jak kwiatek na kożuchu...
 
Z dzisiejszego Auto Moto i Sport: "Tego u Alfy jeszcze nie bylo. Struktura nadwozia nowego modelu ma być wykonana w przeważającej części z aluminium oraz stali o wysokiej wytrzym." ble,ble ble o bhp...a potem "to hold zlożony wlaściwością jezdnym.Wlosi po prostu nie chcą po raz kolejny popelnić tego samego blędu,co w przypadku modelu 159,który mimo świetnego ukladu jezdnego i mocnych silników,na drodze nie zachwyca dynamiką"

Ciekawy jestem czy pisza to Niemcy i dostajemy tylko tłumaczony przedruk w amis, czy to nasz polski redaktor dokopal sie do takich nowinek. Dla mnie bomba,jest szansa ,że auto będzie mialo charakter na drodze.
W tym samym artykule piszą ,że producent na razie nie ujawnil szczególów zawieszenia,ani osiągów,ani też zastosowanych skrzyń biegów i każe czekać do marca i salonu w Genewie.
Może ktoś z Was (np.Tuti) wie cos więcej od tego redaktora.
Bylbym wdzięczny-póki co wstrzymam się z zakupem wypasionego MiTo.
 
Ostatnia edycja:
Może zrobią w Giulietcie podobnie jak w A5 ,mam niektóre blachy wykonane z alu a niektóre tradycyjnie
Blachy karoserii? Czy struktura wewnętrzna (nie wiem jak się to fachowo nazywa), albo rama? Może uda się zamazać ten gnijąc stereotyp lat 80-tych :)
 
Blachy karoserii? Czy struktura wewnętrzna (nie wiem jak się to fachowo nazywa), albo rama? Może uda się zamazać ten gnijąc stereotyp lat 80-tych :)
Tak blachy , A8 jest całe alu a w biedniejszym bracie A5 np. przednie błotniki , wewnątrz napewno też wiele elementów ( jak zawieszenie) zrobiono z tego metalu .Wszyscy producenci walczą teraz z masą pojazdów ,które niebezpiecznie tyją :D
 
W Mito też piszą że zastosowano jakąś tam specjalną stal (bardziej sprężystą) podane były nawet jakieś jej parametry w daN itp. Nie wiem jak duże ma to znaczenie ale ponoć zwiększa sztywność nadwozia a to może przekładać się np na ograniczenie trzeszczenia plastików itp. Zastosowanie alu to pewnie dobry pomysł ale może być nieciekawie z ceną. Wiem że np. Clio II to nienajlepsze porównanie ale tam dach i błotniki były z tworzywa.
 
przeciętniactwo niestety.... teraz widać, normalne fotki, nie stylizowane, że bryła auta to Kia/Astra i jeszcze z pięć innych marek. Kierownica przeciętniacka, porównajcie z tą ze 147 albo 159. Ta jest dokładnie taka jak w Kia/Astra i jeszcze pięciu innych markach.
Auto pewnie dobrze się sprzeda, Marchionne będzie zadowolony.
Ale to NIE JEST JUŻ ALFA ROMEO. Tylko przeciętniactwo stylistyczne i tyle.
 
^^Mam propozycję. Poczekajmy aż zagości w salonie, obejrzyjmy ją na żywo, a potem się wypowiadajmy na temat sylwetki i wnętrza ;)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra