salatin
Nowy
- Rejestracja
- Kwi 28, 2007
- Postów
- 1,321
- Wiek
- 46
- Lokalizacja
- ALBA
- Auto
- Alfa Romeo 166 3.0 V6 Q2 2003,Giulia 2.9 V6 Bi Turbo.
witam ponownie okazalo sie ze ma ta karte kodowa i kody glowne i co ma teraz zrobic z ta karta ta karte sie gdzies wklada bo chce uruchomic nawigacje jak mam to zrobic zeby dzialala podpowiedzcie bo musze powiedziec tacie bo ja przebywam za granica dzieki za podpowiedz pozdrawiam