alfa romeo 166

salatin

Nowy
Rejestracja
Kwi 28, 2007
Postów
1,321
Wiek
46
Lokalizacja
ALBA
Auto
Alfa Romeo 166 3.0 V6 Q2 2003,Giulia 2.9 V6 Bi Turbo.
witam ponownie okazalo sie ze ma ta karte kodowa i kody glowne i co ma teraz zrobic z ta karta ta karte sie gdzies wklada bo chce uruchomic nawigacje jak mam to zrobic zeby dzialala podpowiedzcie bo musze powiedziec tacie bo ja przebywam za granica dzieki za podpowiedz pozdrawiam
 
Nigdzie się jej nie wkłada, kody trzeba wklepać do komputera ICS. Nie masz instrukcji?? Wszystko jest tam napisane. Jak nie, to znajdziesz instrukcję u nas na stronie.
 
alfa 166

wlasnie nie posiadam instrukcji
 
Amortyzatory
Powrót
Góra