Alfa Romeo 155 Q4 by Lukasz A.

Lukasz A.

Moderator
Rejestracja
Mar 27, 2007
Postów
2,689
Wiek
45
Lokalizacja
Koszalin/Szczecin
Auto
155 2.5 V6
Najświeższe spełnione marzenie:eek:. Nagle, niespodziewanie na moim podwórku pojawiła się Alfa Romeo 155 Q4. Zagości oczywiście na dłużej :) Kolejna 155, w najszybszym czerwonym kolorze :D

Poniżej ciepłe jak świeże bułeczki zdjęcia mojej Q4 :EyeOf-Cow:

 
gratki:D to teraz zacznie sie psyt psyt:D
 
Mamy teraz małe dzieciątko z czterema nóżkami :) :) :)
 
No no no pogratulować takiego ciągu w coraz to większe moce w 155 :) to którą będziemy oglądać na zlocie?
 
Gratulacje.
Zrobiłeś się zboczony na punkcie 155 :D
 
Został juz tylko do zaliczenia jakis ekstremalny swap w 155 :)
 
Nie nie Andrzejku... do zaliczenia został Diesel :D :D :D
 
No takiej Alfy to naprawdę trzeba pogratulować, elitarna wersja, przyjemnego użytkowania.
 
Jakbyś posłuchał 2.5 TD VM odrazu byś się zakochał :)
 
Gratulacje!!!!!!!
 
orzesz Ty :D gratulacje :)

dziwny zbieg okoliczności że wszystkie 155 masz z tego samego roku :D

szerokości :)
 
Najświeższe spełnione marzenie:eek:. Nagle, niespodziewanie na moim podwórku pojawiła się Alfa Romeo 155 Q4. Zagości oczywiście na dłużej :) Kolejna 155, w najszybszym czerwonym kolorze :D

Poniżej ciepłe jak świeże bułeczki zdjęcia mojej Q4 :EyeOf-Cow:



Gratuluję :top:!!! Q4 ]:> :)


Pozdrawiam
 
woohaa, zazdroszczę! Udało Ci się kupić w kraju czy sprowadzałeś ? Można wiedzieć ile kosztowała Cię ta nie mała przyjemność zostania posiadaczem tego cuda ?

Ja też chcę :(
 
Gratulacje bo to prawdziwy rarytas :D i też się przyznam że zazdroszcze ale tak pozytywnie ;)
 
Dzieki chlopaki za slowa uznania a tak nawiasem mowiac to do ktoregos z Was pewnego dnia moze usmiechnie sie szczescie:)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra