QFoR
Nowy
- Rejestracja
- Maj 19, 2009
- Postów
- 74
- Wiek
- 39
- Lokalizacja
- Brzeszcze, Poland
- Auto
- Alfa Romeo 156 2.0 jts TI
Witam wszystkich
Jestem nowy na tym forum i chciałbym przedstawić autko które pokochałem od pierwszego wejrzenia
jest to Alfa Romeo 145 1.4 z silnikiem Boxera
w Polsce jestem 2 właścicielem ...
Alke kupiłem w opłakanym stanie za śmieszne pieniądze bo nie mogłem patrzeć na to jak sie marnuje. Miała pęknięty przedni czarny zderzak, szarą atrape i kilka innych rażących uszkodzeń ogólnie była strasznie zaniedbana ...
Zawieszenie jest w dobrym stanie sportowe z modelu 1.7 kombinowanie juz w niemczech . Obniżona i utwardzona na maxa na zakretach trzyma sie drogi jak przyklejona
Moje przeróbki to wymiana zderzaków (przód/tył) i progów na modele:
Przód:
Alfa Romeo 145 Front Bumper Camoa EVO
Tył:
Alfa Romeo 145 Rear Bumper GTA-look
Progi:
Alfa Romeo 145 Side Skirts GTA-look
Musze jeszcze nad nią troche popracowac brakuje paru detali np. halogeny do przodu ale powoli a do przodu hehe
Oczywiscie w kole zapasowym jest butla z gazem ( poprzedni włascicel tani cwaniak LPG ) ja jeżdze na benzynce ;p
Alka ma tez nie mały przebieg bo juz 215 tyś a rocznik 96 ale nic nie puka nic nie stuka silnik pracuje równo nie ma zadnych sladów oleju czy innych płynów jeszcze mnie nie zawiodła...
Dobra to moze tyle opisywania teraz fotki







Napiszcie co o niej sadzici i jak sie wam podoba
Bo ja jestem w niej zakochany po uszt hehe
Pozdrawiam wszystkich
Jestem nowy na tym forum i chciałbym przedstawić autko które pokochałem od pierwszego wejrzenia
w Polsce jestem 2 właścicielem ...
Alke kupiłem w opłakanym stanie za śmieszne pieniądze bo nie mogłem patrzeć na to jak sie marnuje. Miała pęknięty przedni czarny zderzak, szarą atrape i kilka innych rażących uszkodzeń ogólnie była strasznie zaniedbana ...
Zawieszenie jest w dobrym stanie sportowe z modelu 1.7 kombinowanie juz w niemczech . Obniżona i utwardzona na maxa na zakretach trzyma sie drogi jak przyklejona
Moje przeróbki to wymiana zderzaków (przód/tył) i progów na modele:
Przód:
Alfa Romeo 145 Front Bumper Camoa EVO
Tył:
Alfa Romeo 145 Rear Bumper GTA-look
Progi:
Alfa Romeo 145 Side Skirts GTA-look
Musze jeszcze nad nią troche popracowac brakuje paru detali np. halogeny do przodu ale powoli a do przodu hehe
Oczywiscie w kole zapasowym jest butla z gazem ( poprzedni włascicel tani cwaniak LPG ) ja jeżdze na benzynce ;p
Alka ma tez nie mały przebieg bo juz 215 tyś a rocznik 96 ale nic nie puka nic nie stuka silnik pracuje równo nie ma zadnych sladów oleju czy innych płynów jeszcze mnie nie zawiodła...
Dobra to moze tyle opisywania teraz fotki







Napiszcie co o niej sadzici i jak sie wam podoba