Alfa Romeo 145 1.4 Boxer ( moja Alusia :)

  • Autor wątku Autor wątku QFoR
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia

QFoR

Nowy
Rejestracja
Maj 19, 2009
Postów
74
Wiek
39
Lokalizacja
Brzeszcze, Poland
Auto
Alfa Romeo 156 2.0 jts TI
Witam wszystkich
Jestem nowy na tym forum i chciałbym przedstawić autko które pokochałem od pierwszego wejrzenia :) jest to Alfa Romeo 145 1.4 z silnikiem Boxera
w Polsce jestem 2 właścicielem ...

Alke kupiłem w opłakanym stanie za śmieszne pieniądze bo nie mogłem patrzeć na to jak sie marnuje. Miała pęknięty przedni czarny zderzak, szarą atrape i kilka innych rażących uszkodzeń ogólnie była strasznie zaniedbana ...

Zawieszenie jest w dobrym stanie sportowe z modelu 1.7 kombinowanie juz w niemczech . Obniżona i utwardzona na maxa na zakretach trzyma sie drogi jak przyklejona :)

Moje przeróbki to wymiana zderzaków (przód/tył) i progów na modele:
Przód:
Alfa Romeo 145 Front Bumper Camoa EVO
Tył:
Alfa Romeo 145 Rear Bumper GTA-look
Progi:
Alfa Romeo 145 Side Skirts GTA-look

Musze jeszcze nad nią troche popracowac brakuje paru detali np. halogeny do przodu ale powoli a do przodu hehe :)
Oczywiscie w kole zapasowym jest butla z gazem ( poprzedni włascicel tani cwaniak LPG ) ja jeżdze na benzynce ;p

Alka ma tez nie mały przebieg bo juz 215 tyś a rocznik 96 ale nic nie puka nic nie stuka silnik pracuje równo nie ma zadnych sladów oleju czy innych płynów jeszcze mnie nie zawiodła...

Dobra to moze tyle opisywania teraz fotki :)
















Napiszcie co o niej sadzici i jak sie wam podoba :) Bo ja jestem w niej zakochany po uszt hehe :) Pozdrawiam wszystkich



 
GTI?? hmm no jak na tuning to nawet wyglada dosc ciekawie moim zdaniem przydal by sie tu gwint

---------- Post dodany o godzinie 10:46 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 10:42 ----------

GTI?? Hmmm dość ciekawa Alfa jak na tuning tylko troszke moim zdaniem te progi jakoś nie podobaja mi sie
 
hmm no jak poprzednik ... jakoś poprawek wizualnych w alfie i nie tylko niezabardzo lubię tak tutaj nawet to wygląda ma ręce i nogi :) dobrze że się nią zaopiekowałeś ! ... powodzenia i szerokości życze ! :)
 
Też fanem tuningu nie jestem ale Twoja Alfa jeszcze daje rade :) Jedyne co osobiście bym zmienił to ten znaczek GTI by wyleciał odrazu i ten nieszczęsny korek od gazu jakoś ukryć (pod klapką od wlewu paliwa, albo pod rejestracje też fajny motyw) chociaż teraz jak już jest dziura w zderzaku to troche lipa. Ogólnie widać, że auto kosztowało Cię sporo pracy:) Pozdrawiam

PS. Wrzuć jeszcze fotki zdjęcia bo jestem ciekawy jak wygląda od tej strony
 
Znaczki GTI i w przypadku Alfy Kończynka lub znaczek GTA w parze z LPG to już chyba standart ....a szkoda :(
Wygląd całkiem niezły tylko do wyglądu silniczek trochę zasłaby ;)
 
na plus:
kolor, ogólna koncepcja, widać że bardzo zadbana

na minus:
gaz, gti które nie wiem co miało symbolizować - jakaś tęsknota za vw?, w przednim zderzaku halogeny by się przydały, pokrowce na siedzeniach
 
Widziałem już gdzieś to auto :) Nie stoi na stronie AutoDS przypadkiem??? Od dłuższego czasu chyba jest twoja :)

Pakiet wygląda nieźle choć trochę za wysoko, felgi jakieś zacniejsze i te znaczki GTI out :D

Pozdrawiam i powodzenia życzę :)
 
fajnie to wygląda :-) poza tym słynnym znaczkiem no i nie wiem jak inni ale ja nie przepadam za tylnia wycieraczką podniesioną na pion poprostu uważam to za lekki kicz tuningu
 
No wiec tak
dzieki za słowa krytyki i pochwały hehe

co do znaczka GTI to zniknie w najblizszym czasie a przykleili go juz w niemczech
co do wycieraczki to juz jest normalnie... po prostu silniczek sie zepsuł i tak została :)
co do halogenów w przednim zderzaku to bedą juz niedługo tylko musze je pierwsze dopasować
a czy te fotki sa na autoDs poland to tak bo od nich brałem te zderzaki i dostałem je za pare groszy a warunek był do miesiaca czasu montaz i malowanie i wysłać im fotki ...
na lepsze felig przyjdzie czas jak tylko kasa sie znajdzie :(
a i jesli chodzi o pokrowce to przednie siedzenia sa troszke zniszczone i narazie musza byc pokrowce ....
no chyba na wszystkie pytania odpowiedziałem :)
 
zasilanie i zbyt mały silnik do tak okazałego wygladu :) ale nie jest to jakas duza wada to tylko moje skrzywienie pogladowe na temat Alfa Romeo ale jestem ciekaw czy z tym cos bedziesz robił ? Oczywiście jako całosc jest super i mi sie podoba
 
Mnie się podoba, a instalacje gazową zastąpić podtlenkiem i 75andrew155 powinien być przynajmniej trochę zadowolony.:-)
 
Ładna bella- tylko jakoś te progi psują obraz. Takie od QV lepiej by się komponowały. Jednak całość wygląda interesująco
 
Nie wiem czy pasowałyby do całości pakietu, w końcu ma to być Camoa GTA :)

Ale wierzę że na żywo lepiej to wygląda, nie orientujesz się ile takich pakietów w polsce się sprzedało ???
 
Ale wierzę że na żywo lepiej to wygląda, nie orientujesz się ile takich pakietów w polsce się sprzedało ???

na zywo duzo lepiej tak mi sie wydaje

a pakietów z tego co wiem to jeden bo ja dostałem "prototyp" pierwszy taki model jaki autoDs zrobili a oni sobie troche za to liczą ...
temu moje fotki sa na tej stronie własnie
 
Amortyzatory
Powrót
Góra