[155] Alfa 155 2.5 TD x2

Sami tego chcieliście. Jednak od razu mówię, że nie jest na sprzedaż :P
attachment.php
attachment.php
 

Załączniki

  • IMG_2072.jpg
    IMG_2072.jpg
    142.7 KB · Wyświetleń: 198
  • IMG_2073.jpg
    IMG_2073.jpg
    135 KB · Wyświetleń: 194
Skoro w 145/6 był JTD to myślę że do 155 też bez większych problemów podjedzie.
 
12399469_1088131177877489_1512077349_n.jpg

12435997_1088131161210824_2009391943_n.jpg

Tak to wygląda. Jak na wiosnę bd więcej czasu to zrobię jakieś porządne fotki :)
 
Amortyzatory
Powrót
Góra