[146] Adaptacja przepływomierz 146 2.0TS

astapka

Nowy
Rejestracja
Lut 14, 2015
Postów
122
Lokalizacja
56-200
Auto
Alfa Romeo 2.0 TS 150KM 1997r. LPG
Czesc wszystkim, powiedzcie czy po zakupie przeplywomierza musze go adaptowac w odpowiedni sposob czy wystarczy tylko przelozyc te czesci? :)
 
Wpinasz nowy i już jest ok. Bynajmniej ja nigdy nie adaptowałem nowych czujników.
 
Czesc wszystkim, powiedzcie czy po zakupie przeplywomierza musze go adaptowac w odpowiedni sposob czy wystarczy tylko przelozyc te czesci? :)

Dobrze jest zrobić reset poprzez odłączenie aku na paręnaście minut,odpalenie bez dotykania pedału gazu i pozostawienie silnika na wolnych obrotach do załączenia wentylatora.
Jeśli tego nie zrobisz nic się nie stanie ale autoadaptacja będzie trwała dłużej.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra